نمایش دادن همه 3 نتیجه

گیفت کارت گوگل پلی

خرید گیفت کارت گوگل پلی

همه افراد اسم گوگل را شنیده اند و با خدمات این شرکت آشنا هستند. ما در اینجا می خواهیم  درباره کارت های هدیه این شرکت که با نام گیفت “کارت گوگل پلی Google play gift card” شناخته می شود توضیحاتی ارائه دهیم.  مطالبی مانند این که گیفت کارت گوگل پلی چیست؛ کاربرد آن چیست؛ اینکه می توان آن را با بهترین قیمت از فروشگاه دیبا کارت خریداری نمود.

گیفت کارت گول پلی google play چیست؟

برای این که با گیفت کارت گول پلی آشنا شویم نیاز به مقدمه ای در خصوص شرکت گوگل و روند پیشرفت آن داریم.  در ادامه آن را شرح می دهیم.

شرکت گوگل در سال 1998 میلادی با هدف دسته بندی اطلاعات و گردش آزاد آن تاسیس شد. سپس در این سالها فعالیتهای خود را توسعه داد.  با توجه به تحولات دنیای دیجیتال در عرصه های دیگر اهم از نرم افزار، سخت افزار وارد شد تا از رقبای خود عقب نماند.

مهمترین محصول این شرکت همان موتور جستجوی آن می باشد که همه افراد به صورت روزمره از آن استفاده می کنند . مهمترین ابزار کسب اطلاعات می باشد.  این شرکت علاوه در عرصه رایانش ابری بسیار قوی ظاهر شده و سرویس های متنوعی به افراد در سراسر دنیا ارائه می دهد.  رایانش ابری بر پایه اینترنت از چندین سرویس مانند سخت افزار، نرم افزار و سایر منابع شبکه ای خدمات رایانشی عرضه می کند.

از مهمترین مواردی که در این سالها که برای تمام شرکت ها و افراد جذاب بوده دنیای تلفن همراه و اندروید می باشد. این شرکت نیز گوگل پلی google play store  را به عنوان سرویس در انواع برندهای تلفن همراه راه اندازی نموده است.  افراد می توانند تنها با یک حساب کاربری که همان gmail آنها می باشد از خدمات این store محبوب بهره مند شوند. بسیاری از خدمات این فروشگاه رایگان می باشند که نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نمی باشد ولی بعضی افراد می خواهند از بازی، فیلم و موزیک آن استفاده نمایند. چاره کار چیست؟

خرید گیفت کارت گوگل پلی بهترین روش استفاده از  google play store 

در کشور ما با توجه به محدودیت های بانکی بهترین روش استفاده از بازی، ویدیو، اپلیکیشن فروشگاه گوگل بهره گرفتن از کارتهای هدیه گوگل پلی می باشد.  این کارتها یک کارت دیجیتال هستند که با عنوان eGift card شناخته می شود که اعتبار مالی مشخص دارند. می توان از سایت dibacart.ir با بهترین کیفیت خرید گیفت کارت را انجام داد و با آن از سایت www.googleplay.com استفاده نمایند. این کارت ها توسط خود فرد می تواند مورد استفاده قرار گیرد و یا به دیگران هدیه شود.

  • نحوه استفاده کارتهای گوگل پلی آمریکا

در هنگام فعال نمودن کارت گوگل پلی آمریکا با خطای  wrong country مواجه می شوید. برای حل این مشکل  باید همانند گیفت کارت اوریجین از ابزار تغییر دهنده ip استفاده نمایید. وارد اکانت گوگل والت شوید و در ادامه عمل redeem را انجام دهیم.

  • تاریخ انقضای گیفت کارت گوگل پلی

کارتهای گوگل نیز مانند هر کالای دیگری دارای تاریخ انقضا می باشند که این اعتبار دو سال می باشد و این تاریخ از تاریخ صدوریا فعالسازی در google play  محاسبه و هر کدام که زمان آن دیرتر باشد مورد ملاک قرار می گیرد. اگر مدت اعتبار این کارتها بگذارد اعتبار داخل آن می سوزد و قابل استفاده نخواهد بود.  به عنوان مثال کارت در سال 2020 خریداری شود و درسال 2021در گوگل پلی  فعال شود تا سال 2023 اعتبار خواهد داشت و بعد فاقد اعتبار خواهد بود.

  • آیا می توان اعتبار گوگل پلی را به حساب بانکی انتقال دارد؟

در کشور عزیز ما ایران به دلیل مشکلات بانکی متاسفانه این امکان وجود ندارد ولی در کشورهای اروپایی و آمریکا این امکان فراهم می باشد. اعتبار گیفت کارت گوگل پلی که در حساب کاربری خود فعالسازی نموده ایم به حساب بانکی معرفی شده در آن منتقل کنیم که این مدت زمان 24 ساعت تا 5 روز زمان می برد .

 می توان مقدار اعتبار داخل یک گیفت کارت را هم نقد کرد که برای این کار نیاز به کارت فیزیکی گوگل می باشد که پس از انتقال به آن مانند کارت های بانکی عضو شبکه شتاب در داخل خودپرداز برداشت نمود. دوباره هم یادآوری می شود که این امکان در همه کشورها فراهم نمی باشد.

امکان استفاده از گیفت کارت گوگل پلی در تلفن همراه آیفون iphone

در جواب این سوال که آیا امکان استفاده از گیفت کارت های گوگل در محصولات شرکت اپل یا همان تلفن همراه iphone وجود دارد یانه، مثبت است. یعنی می توان با آن همانند انواع دیگر برندهای تلفن همراه از خدمات google play store  استفاده نمود.

 به این نکته دقت گردد که نمی توان با آن از محصولات iTunes و App store های که شناخته شده دیگر خرید انجام دهیم. برای این کار باید از گیفت کارت های اپل آیتونز و اپل موزیک استفاده نمود که این کارت ها را هم می توان از  فروشگاه دیبا کارت خرید.

کارت های اپل آیتونز و اپل موزیک در بخش جداگانه خود توضیح داده خواهد شد.

انواع گیفت کارت گوگل پلی آمریکا

کارت های هدیه گوگل پلی یا همان گیفت کارت های گوگل که می توان با آن هزینه خدمات محتوای موجود در play store  را پرداخت نمود بسته به نیاز مشتریان در انواع مختلفی از گیفت کارت 5 دلاری گوگل پلی آمریکا تا 100 دلاری به بازار عرضه شده اند.

انواع گیفت کارت 5 دلاری،10دلاری، 15دلاری،20دلاری،25دلار،30 دلاری،50 دلاری،60 دلاری و 100 دلاری گوگل پلی آمریکا در بخش فروشگاه دیبا کارت موجود می باشد. افراد می توانند با اعتماد و اطمینان خاطر خریداری نمایند.

همچنین در این فروشگاه انواع دیگری از گیفت کارت ها جهت خرید موجود میباشند، برای نمونه میتوان به گیفت کارت اوریجین ، گیفت کارت پلی‌ استیشن ، گیفت مایکروسافت ایکس باکس و گیفت کارت بلیزارد بتل نت اشاره کرد. در صورت نیاز میتوانید آنها را از همین فروشگاه به صورت حرفه ای خریداری کنید و از خرید آنلاین خود نهایت لذیت را ببرید.

دوستدار شما، فروشگاه اینترنتی دیبا کارت