هیچ محصولی یافت نشد.

گیفت کارت اپل آیتونز

خرید گیفت کارت اپل آیتونز

گیفت کارت اپل آیتونز Apple iTunes  یکی از پرطرفدارترین گیفت کارت ها در جهان می باشد. حالا در اینجا در خصوص این نوع کارت مطالبی ارائه می دهیم. از جمله : آیتونز چیست. با این نوع گیفت کارت چه کارهایی می توان انجام داد.

آیتونز iTunes چیست؟

 آیتونز iTunes نرم افزار تولیده شده توسط شرکت اپل است. این بازار مفید برای مدیریت دستگاه های مختلف این شرکت همانند iPod, iPhone و Apple TV می باشد. از این ابزار برای پخش ،دانلود و انتقال موزیک و ویدیو استفاده کرد. به عبارت دیگر آیتونز نقش پل ارتباطی میان کاربران شرکت اپل و امکانات آن را ایفا می نماید.

به وسیله ی نرم افزار آیتونز تمامی موزیک ها ، ویدئو ها ، نرم افزار ها و بازی های apple store در دسترس می باشد. می توان تمامی نرم افزارها و بازی های اپل را خریداری نمود. برنامه iTunes  قادر است تمامی وسایل سرگرمی را در هر زمان و مکانی فراهم کند .

 این نرم افزار قابل نصب بر روی انواع سیستم عامل مانند مک و ویندوز می باشد.این نرم افزار از بخش پشتیبانی اپل https://support.apple.com/downloads/itunes می توان دانلود کرد. پس از نصب آن از محصولات فروشگاه اپل خرید انجام داد. برای خرید از کارتهای بانکی بین المللی می توان استفاده کرد اما متاسفانه در ایران قابل استفاده نمی باشد. بهترین راه جایگزین استفاده از گیفت کارت اپل آیتونز با خرید از فروشگاه دیبا کارت می باشد.

گیفت کارت اپل آیتونز iTunes چیست؟

گیفت کارت آیتونز جهت استفاده از محصولات موجود در iTunes  استفاده می شود. عملکرد این کارت همانند گیفت کارت گوگل پلی  می باشد . این محصولات نرم افزار، بازی و موزیک و ویدیو می باشد. این کارت ها تاریخ انقضا ندارند. می تواند هدیه مناسبی برای دوستان و خانواده باشد.

گیفت کارت آیتونز رایگان

جیلبریک کردن محصولات اپل نوعی کرک کردن محسوب می شود. از آن با عنوان گیفت کارت آیتونز رایگان نام برده می شود. چیلبریک کردن باعث کاهش امنیت وسیله مورد استفاده می شود. این کار با توجه به قیمت پایین محصولات app store توصیه نمی گردد.

انواع گیفت کارت آیتونز

گیفت کارت آیتونز در انواع مختلفی ارائه شده است. از نظر قیمتی با شارژهای متفاوت می باشد. افراد می توانند با توجه به مصرف خود گیفت کارت با اعتبار مورد نیاز خود تهیه نمایند. این کارت ازنظر جغرافیایی هم تنوع دارند. گیفت کارت آیتونز امریکا، انکلیس، کانادا از این جمله می باشد. افراد موقع خرید باید به اپل آی دی Apple ID دیوایس مورد استفاده خود دقت نمایند و مطابق با کشور ثبت شده خرید کارت انجام دهند.

فروشگاه دیبا کارت نمایندگی معتبر انواع گیفت کارت با تیم پشتیبان قوی آماده ارائه خدمات به افراد می باشد.