هیچ محصولی یافت نشد.

گیفت کارت اپل موزیک

خرید گیفت کارت اپل موزیک

گیفت کارت اپل موزیک Apple Music Gift Card از جمله کارت های هدیه شرکت اپل می باشد. گیفت کارت اپل در مبحث خود توضیح داده شد. در این مطلب به شرح کارت های ویژه سرویس موزیک این شرکت گیفت کارت اپل ویژه اشتراک این سرویس می پردازیم. ابتدا این که Apple Music چیست؟ نحوه استفاده از امکانات آن چگونه می باشد؟ خرید گیفت کارت از فروشگاه دیبا کارت مطمئن ترین راه استفاده از Apple Music است.

اپل موزیک Apple Music 

اپل موزیک سرویس موسیقی آنلاین است. این سرویس به عنوان رقیب اسپاتیفای Spotify وارد بازار تکنولوژی شد. رونمایی آن همراه سیستم عامل ios 8.4 توسط شرکت اپل انجام گرفت. هنگامی که اپل از اپلیکیشن یا برنامه اپل موزیک رونمایی کرد، بسیاری از کاربران عقیده داشتند که این برنامه چندان دقیق و قدرتمند طراحی نشده است. در جدیدترین آمار منتشر شده 19 درصد دومین سرویس محبوب استریم موسیقی را به خود اختصاص داد. افراد می توانند با پرداخت حق عضویت ماهانه از موزیک های آن استفاده نمایند. از جمله امکانات این سرویس استفاده آفلاین افراد از موزیک های دانلود شده می باشد. قابلیت iCloud Family Sharing نیز به آنها اجازه میدهد افراد موزیک هایشان را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

پرداخت هزینه اشتراک عضویت در ایران بیشتر با گیفت کارت اپل موزیک انجام می شود.

  • Apple Music Radio

اپل موزیک بخشی با نام Apple Music Radio دارد. با استفاده از این بخش می توان به ایستگاههای رادیویی مختلف گوش کرد. ایستگاه های رادیویی با موضوعات متفاوت که سلایق مختلف را راضی می کند. از جمله ایستگاه شبانه روزی معروف Beats 1 که به صورت زنده به پخش برنامه های جذاب می پردازد.

جهت استفاده از امکانات نامحدود این بخش باید اشتراک خود را با گیفت کارت اپل موزیک تمدید کرد.

  • Apple Music Connect

محبوب ترین بخش اپل موزیک است. کاربران با هنرمندان مورد علاقه شان ارتباط برقرار می کنند. هنرمندان نیز تصاویر و ویدیوهای خود را منتشر می کنند. با راه اندازی سرویس اپل موزیک استفاده از بخش رادیو آیتونز کاهش یافت. 

از نکات مورد توجه این سرویس طراحی هوشمند آن است. این ساختار هوشمند بر اساس علاقه فرد به موزیک های خاص ، محتوای جدید را براساس همان علاقه پیشنهاد می دهد.

پرداخت هزینه با خرید گیفت کارت اپل موزیک

اپل به خریداران محصولات خود یک دوره سه ماهه رایگان استفاده از اپل موزیک هدیه می دهد. این زمان تنها نیاز به اپل آی دی دارد. بعد از گذشت این مهلت باید حق اشتراک ماهانه پرداخت کرد. پرداخت این حق اشتراک با استفاده از گیفت کارت اپل انجام می شود.

با پرداخت هزینه ماهیانه امکانات خاص برای افراد فراهم می گرد. دسترسی نامحدود به تمام ایستگاه های رادیو، قابلیت ذخیره‌ی موزیک ها و دسترسی آفلاین به آنها، قابلیت آپلود موزیک ها در iCloud از جمله این امکانات می باشد.

خرید گیفت کارت را می توان از فروشگاه دیبا کارت نماینده معتبر فروش انواع گیفت کارت انجام داد. با Redeem  کردن شماره سریال این نوع اشتراک خود را در سرویس اپل موزیک تمدید کرد.

همچنین در این فروشگاه انواع دیگری از گیفت کارت ها جهت خرید موجود میباشند، برای نمونه میتوان به گیفت کارت اوریجین ، گیفت کارت پلی‌ استیشن ، گیفت ایکس باکس و گیفت کارت بلیزارد بتل نت و گیفت کارت آپل آیتونز  اشاره کرد که در صورت نیاز میتوانید آنها را از همین فروشگاه به صورت حرفه ای خریداری کنید و از خرید آنلاین خود نهایت لذیت را ببرید.

دوستدار شما، فروشگاه اینترنتی دیبا کارت